Eyüp Giresunlular Derneği basınla buluştu

17 Ekim 2017 22:47 Eyüp Sultan Giresunlular Derneği

Eyüp Giresunlular Derneği basınla buluştu

Eyüp Giresunlular Derneği Eyüp'te görev yapmakta olan basın mensuplarıyla kahvaltılı bir toplantı düzenledi. 

 

14 Ekim 2017 Cumartesi günü Pierre Loti'de yapılan toplantıya Eyüp Giresunlular Derneği Başkanı İsa Kayış, Başkan Vekili Muammer Kurt, Başkan Yardımcısı Serkan Cihan, Kadın Kolları Başkanı Gülbin Ceylan başta olmak üzere yönetim kurulu üyeleri ile davetli basın mensupları katıldılar.

 

Oldukça samimi ve güzel bir ortamda geçen kahvaltılı toplantıda ilk konuşmayı Dernek Başkanı İsa Kayış yaptı. Başkan Kayış konuşmasında; "Bu toplantımızın amacı Giresunlular olarak Eyüp'te neler yapabiliriz, bu konuda basınla nasıl çalışabiliriz? Eyüp için birlikte neler üretebiliriz? Biz 2006 yılında kurulan bir STK'yız. 2015 Aralık ayında Serkan Cihan ve Muammer Kurt ile birlikte yönetimi aldık. Eyüp'te yaşayan 60 bin Giresunlu'yu bir araya toplamaya çalıştık. Eyüp'te nüfus olarak Giresunlular birinci sırada. Herkese ulaşamıyoruz. Basın ayağımız eksik. Meselelerimizi topluma dönük çözümleyebilmemiz için yerel basınla çalışma umudundayız" dedi.

 

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
  • Etiketler
Eyüp Sultan Giresunlular Derneği

Eyüp Sultan Giresunlular Derneğine ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Eyüp Sultan Giresunlular Derneği

İslambey Mahallesi Düğmeciler Caddesi (Sultan Center) No: 2
34065 Eyüp / İstanbul

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir